Całkowicie za darmo i bezpiecznie
Sprawdź medyczne objawy ciąży. Innowacyjny test ciążowy online
Już 627 044 kobiet skorzystało z naszego testu ciążowego!

Odpowiedz na poniższe pytanie

Nie wypełniłeś wszystkich pól formularza - uzupełnij dane i spróbuj ponownie.
Czy spóźnia Ci się okres?
 TAK  NIE
Reklama

Nasza metodologia

asdasdsad

Regulamin serwisu


1. Serwis internetowy - oznacza serwis dostępny na tej stronie internetowej, którego wydawcą jest firma Klubowe Media S.C. z siedzibą w Kórniku, przy ul. Poznańskiej 27 wraz z treściami na niej udostępnionymi. Serwis jest przeznaczony do korzystania przez Użytkowników zgodnie z niniejszym regulaminem

2. Regulamin - oznacza niniejszy regulamin

3. Użytkownik - osoba odwiedzająca stronę i korzystająca z jej treści zgodnie z niniejszym regulaminem.

4. Test - zestaw pytań dostępny w serwisie, pozwalający wygenerować przypuszczalną odpowiedź na pytanie "Czy jestem w ciąży" na podstawie kluczowych objawów ciąży. Wyniki testu są wyłącznie szacunkowe i oparte są na podstawie danych statystycznych. Wyniki nie mogą być traktowane jako wiarygodne źródło informacji.

5. Serwis jest całkowicie bezpłatny i anonimowy. Wydawca nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z serwisu jak i wygenerowanie wyniku testu.

6. Test przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

7. W serwisie nie są zbierane dane osobowe użytkowników podlegające ustawie o ochronie danych osobowych

8. Użytkownik przystępując do korzystania z serwisu i usług oświadcza że zapoznał się z regulaminem i akceptuje jego treść.

100% satysfakcji


Uwaga! Serwis DziewczynkaCzyChlopiec gwarantuje 100% satysfakcji swoim użytkownikom. Jeżeli prognoza płci nie sprawdzi się - zwrócimy Ci pełny koszt wiadomości SMS, jaką trzeba opłacić w celu sprawdzenia wyniku naszego testu. Aby uzyskać zwrot kwoty, należy przesłać skan podpisanej reklamacji na adres biuro@dziewczywnkaczychlopiec.pl wraz ze skanem aktu urodzenia dziecka, który określa płeć dziecka, a także zawiera imiona rodziców wraz z kodem z wiadomości SMS, przesłaną w celu sprawdzenia wyniku testu.

Wasze opinie

asdasdsad